Stránka 1 z 1

Průzkum na téma lucidní snění - dotazník

Napsal: ned 24. bře 2019 9:20:22
od Nataliahk
Dobrý den, provádím průzkum na téma lucidní snění, který bude součástí mé odborné práce. Dotazník je zcela anonymní. Kdybyste si našli chviličku na vyplnění, budu moc ráda:))
https://docs.google.com/forms/d/1eMvDBw ... #responses

Re: Průzkum na téma lucidní snění - dotazník

Napsal: pon 25. bře 2019 8:31:41
od Refly
Ahoj, oddělil jsem tvůj příspěvek do samostatného tématu a zároveň jsem přidal na úvodní stránku fóra upozornění na tento dotazník. :)

Bohužel ale nemůžu dotazník správně vyplnit - chybí mi správná možnost u otázky na četnost LD. Určitě je nemam 1 - 2x za měsíc. Mam je mnohem méně. Možná tak 2 - 3x za rok.

Asi by se tam hodilo přidal více možností, minimálně alespoň možnost "Nepravidelně" a/nebo "Jiné...", kterou člověk vyplní sám (ale chápu, že takové dotazníky se pak hůře zpracovávají).

Dej nám prosím vědět, až dotazník ukončíš - abych mohl odstranit novinku z úvodní stránky. A třeba se i pochlubíš výsledky... ;)

Díky

Re: Průzkum na téma lucidní snění - dotazník

Napsal: pon 25. bře 2019 12:54:40
od mhi
Zajimalo by mne kolik lidi odpovi, protoze lidi co se zabyva LD i celosvetove je pomerne malo. I takova fora jako https://www.world-of-lucid-dreaming.com/forum/ nemaji nejak extremne moc aktivity (srovnam-li to s jinymi konicky).

V dotazniku mi chybi dalsi LD techniky (WILD) a spontanni LD.

A u sebe jsem zjistil, ze ja mnohdy mam lucidni sny a nepamatuji si to (resp. zjistim to treba az z toho, ze se ptam "pruvodce" a nikoliv nejake pritomne snove postavy). Jen tak pro zajimavost, posledni takovy pripad byl dotaz kdy umru (predchozi sen byl o pohrbu). Dostalo se mi datum 15.03.2020. To, ze jsem musel vedet ze snim jsem si uvedomil az pri zapisovani, kdyz jsem resil KOHO jsem se na to ptal a kdo mi odpovedel.

[Na otazku u sveho dotazniku viewtopic.php?f=24&t=121 odpovim pozdeji, bohuzel stale neni nejake zavratne mnozstvi respondentu, ani po roce a pul.]

Re: Průzkum na téma lucidní snění - dotazník

Napsal: sob 06. dub 2019 18:49:41
od Refly
Koukám, že autorka dotazníku tady byla jednou a už se neukázala... Přitom by tady v našich tématech našla mnohem víc informací z praxe, než pomocí těch pár otázek v dotazníku... 8-)

Re: Průzkum na téma lucidní snění - dotazník

Napsal: pát 26. dub 2019 8:25:10
od Refly
No nic, měsíc uplynul - myslím, že už je na čase novinku z hlavní stránky odstranit.

Nevypadá to, že by autorka měla zájem o nějakou diskuzi s námi... :)