Toto je archivní kopie již nefunkčního fóra LucidniSneni.cz, pouze pro čtení. Více informací zde.

SCP v Lucidních snech

Obecná diskuze o luciditě a lucidních snech.
hairyvisual
Příspěvky: 19
Registrován: ned 19. dub 2020 20:08:46
Počet lucidních snů: 1
Kontaktovat uživatele:

SCP v Lucidních snech

  • >

Příspěvekod hairyvisual » stř 22. dub 2020 14:17:12

SCP jsou ve zkratce různé postavy a nebo věci, které mají různé vlastnosti. Některé jsou přátelské a jiné ne. Mrkněte na Google, co to SCP je.

Napadlo mě si SCP do snu přivolat a zkoumat jak bude reagovat. Přidal jsem tento nápad do jednoho z mých experimentů. Zajímá se někdo o SCP, nebo s tím má zkušenosti? Zdá se vám to jako zajímavý nápad?

mhi
LD Expert
Příspěvky: 420
Registrován: úte 15. lis 2016 13:04:09
Počet lucidních snů: 0
Bydliště: Praha ☸
Kontaktovat uživatele:

Re: SCP v Lucidních snech

  • >

Příspěvekod mhi » pon 04. kvě 2020 22:04:42

Co je SCP jsem uplne nedohledal, ale jestli jde o to co myslim, tak je to jeden z prvnich experimentu co jsem delal po objeveni fenomenu LD. Nekterych postav se da zeptat, normalne s nimi mluvit. Chtel jsem jednu z nich dostat diskusi "do kouta", tak jsem ve snu chrlil same nove otazky a ona odpovidala logicky, nakonec jsem to vzdal "ja" (jako snici), prestal jsem byt schopen si zapamatovat celou nit diskuse a hlavne jsem byl znacne prekvapeny.

Nebo jsem se zkousel zeptat pruvodce co ve snu neco znamenalo a dostal jsem celou radu odpovedi (postupne jsem zpresnoval dotaz). Smysl to davalo i ve vykladu snu.

hairyvisual
Příspěvky: 19
Registrován: ned 19. dub 2020 20:08:46
Počet lucidních snů: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: SCP v Lucidních snech

  • >

Příspěvekod hairyvisual » pon 04. kvě 2020 22:23:46

Tady máš seznam SCP..
http://scp-cs.wikidot.com/scp-series
Z toho co vím (moc se o SCP nezajímám) to jsou různé věci, postavy, nebo zvířata. Mají zvláštní schopnosti, které by bylo vážně zajímavé vidět ve snu. Jde mi o to, jestli by to šlo udělat takhle:

Přečteš si popis nějakého SCP. Přečteš si ho detailně, aby se ti to uložilo do podvědomí. A potom, když SCP ve snu vyvoláš, tak by mělo být takové, jaké ho máš v podvědomí uložené.


Zpět na „Obecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mhi a 0 hostů