Toto je archivní kopie již nefunkčního fóra LucidniSneni.cz, pouze pro čtení. Více informací zde.

Moudra ve snech

Obecná diskuze o luciditě a lucidních snech.
hairyvisual
Příspěvky: 19
Registrován: ned 19. dub 2020 20:08:46
Počet lucidních snů: 1
Kontaktovat uživatele:

Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod hairyvisual » pon 04. kvě 2020 0:41:36

Máte chuť se podělit o nějaké moudra, které jste si ve snu sami řekli, nebo které vám řekly snové postavy? Já bych tu jedno měl.. :D :D

„Možná nemám na to být v téhle branži a možná jsem souzen pro něco jiného. A nebo prostě možná umřu v šedesáti pěti s poslední ruličkou toaletního papíru v ruce.“

Uživatelský avatar
kenny34
Příspěvky: 83
Registrován: ned 23. črc 2017 21:47:32
Počet lucidních snů: 300
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod kenny34 » pon 04. kvě 2020 3:02:28

"to ti nemuzu rict protoze je to tajny"

mhi
LD Expert
Příspěvky: 420
Registrován: úte 15. lis 2016 13:04:09
Počet lucidních snů: 0
Bydliště: Praha ☸
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod mhi » pon 04. kvě 2020 22:06:17

Mam jich vic, nejzajimavejsi ale bylo "Prijmes-li odpovednost za svoje ciny, bude Ti odpusteno".

Uživatelský avatar
Lelkoun Soví
Příspěvky: 77
Registrován: úte 16. led 2018 0:20:33
Počet lucidních snů: 236
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod Lelkoun Soví » úte 05. kvě 2020 3:54:48

Hmm, ptala jsem se snováka, co je to nejdůležitější, co bych měla znát. On se na chvíli rozmazal, pak se zase zaostřil a řekl: "To, na čem ti opravdu záleží, to ti zůstane"... To mě docela povzbudilo, protože jsem v tu dobu řešila ztrátu některých přátel a blízkých lidí. Ne teda, že by umřeli, ale prostě jsme se z mnoha důvodů odcizili a mě to trápilo a říkala jsem si, kam až to může zajít. Tohle mi pomohlo, ať už to byl vzkaz od mého podvědomí, nebo čert ví od koho :-D.

mhi
LD Expert
Příspěvky: 420
Registrován: úte 15. lis 2016 13:04:09
Počet lucidních snů: 0
Bydliště: Praha ☸
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod mhi » úte 05. kvě 2020 8:15:51

Ano, to je velmi dobre. Prijde mi celkem zvlastni, ze zrovna ve snu se objevuji takto pomerne hezky formulovane veci. Za bdeleho vedomi bych takovou vetu mel problem sestavit, navic kdyz jde o zjisteni, ktera se casto tykaji vadnych "core beliefs". Ja bych ve snu naopak (bez techto a dalsich zkusenosti) ocekaval sdeleni jinou modalitou (ne slovy) a hlavne ne v takhle ciste podobe.

Uživatelský avatar
Lelkoun Soví
Příspěvky: 77
Registrován: úte 16. led 2018 0:20:33
Počet lucidních snů: 236
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod Lelkoun Soví » sob 16. kvě 2020 2:00:22

Já nevim, mám to tak od jakživa. Myslím tu celkem logickou a jasnou komunikaci ve snech, ať už lucidních, nebo ne. Když jsem začínala s LS, vedla jsem se snováky relativně dlouhé rozhovory a pak si to okamžitě zapisovala. Taky mě překvapovalo, že to často dává celkem smysl. Teď zápisy celkem flákám a už dlouho jsem s nikým jen tak nepokecala. Možná je to škoda, někdy je to zajímavé. Jednou jsem byla třeba se snovákem někde na obědě, a měla jsem příšerně přesolené jídlo. Snovák se mi smál a pak řekl "Jaký sis to udělala, takový to máš"... Nebo jsem někam vlezla a tam byl tenhle můj snovák a mlčky na mě zíral. Aby řeč nestála, zeptala jsem se, jestli mě rád vidí. On odpověděl, že ne. To mě trochu zaskočilo, tak jsem se zeptala proč a snovák odpověděl "Já ti to řeknu a ty...." Bohužel jsem se uprostřed téhle věty vzbudila :D . Jindy si tak poletuju a potkám 2 letící ženské. Napadlo mě je informovat, že se nachází v mém snu. Koukly se na sebe a jedna říká druhé "Lže, letíme pryč"... S jinejma lidma snováci mluví teda jak? V nějakých jinotajích?

Uživatelský avatar
kenny34
Příspěvky: 83
Registrován: ned 23. črc 2017 21:47:32
Počet lucidních snů: 300
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod kenny34 » stř 27. kvě 2020 1:27:04

Ahoj . Zkoušel jsem minule přivolat snového průvodce a když jsem to udělal ocitnul jsem se v jakési modré trajektorii a když jsem se ho zeptal proč jsem tam jen se usmíval.

Uživatelský avatar
Coatl
Příspěvky: 231
Registrován: stř 24. kvě 2017 22:29:14
Počet lucidních snů: 111
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod Coatl » stř 27. kvě 2020 20:51:02

To je taky pěkný, Kenny. Můžu vyjádřit svou interpretaci? 8-) Jsi na dobrý cestě životem, která vede dost přesným směrem, čili víš, kam máš jít dál a co dělat, aby se tvůj život naplňoval. To je důležitý. Já to třeba moc nevím. (Respektive, někam mě to táhne, ale nevím, jak k tomu přistoupit, jak toho dosáhnout a jestli se o to vůbec snažit.)

Uživatelský avatar
kenny34
Příspěvky: 83
Registrován: ned 23. črc 2017 21:47:32
Počet lucidních snů: 300
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moudra ve snech

  • >

Příspěvekod kenny34 » čtv 28. kvě 2020 20:07:55

Tak to bych si přál být na dobrý cestě, ale spíš jsem na tom jako ty. Někam mě to táhne a nevím proč ani jak to dopadne. :mrgreen:


Zpět na „Obecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mhi a 0 hostů