Browse By

Právě spouštíme!

Jake and Lindsay Sherbert flickr.com CC-BY

Jake and Lindsay Sherbert flickr.com licence CC-BY

Právě jsme spustili nový český portál o lucidním snění. Máme z toho obrovskou radost a doufáme, že se Vám tu bude líbit.  Na tomto portálu najdete web, blog a fórum, to vše výhradně zasvěcené tématu lucidního snění.

Tento projekt jsme měli už delší dobu v hlavě (někteří i několik let) a dalo nám docela dost práce dát to všechno dohromady. Na českém internetu jsme postrádali stránky, které by komplexně popisovaly tématiku lucidních snů, byly zároveň duchovně (new age) neutrální, pravidelně aktualizované a měly i vlastní fórum a komunitu. Do jaké míry se nám to povedlo, nebo spíš teprve povede, je hlavně na Vašem posouzení.

Na webu jsme se pokusili odpovědět na základní otázky kolem lucidního snění, tedy Co? Proč? a Jak?. Každých 14 dnů se můžete těšit na nový tématický článek na našem blogu a na fóru se můžete zúčastnit třeba Lucidní výzvy, kde si můžete společně s ostatními vyzkoušet konkrétní techniku na indukci lucidních snů. Podrobný obsah portálu najdete v sekci O nás.

Jestli tedy máte chuť přečíst si něco o lucidních snech, mrkněte na naše stránky. Pokud byste se rádi zapojili do naší komunity, neváhejte a zaregistrujte se na našem fóru. Jelikož jsme vše spustili právě nyní, diskuse se nám na fóru teprve pomalu rozbíhá a budeme moc rádi, když se k nám přidáte.

Pokud tedy máte jakékoli otázky k lucidním snům nebo se o své zkušenosti chcete podělit s ostatními, našli jste to pravé místo. V případě, že budete mít nějaké připomínky nebo návrhy na zlepšení stránek či fóra, dejte nám prosím vědět zde.

Děkujeme za Váš zájem a doufáme, že tu najdete právě to, co hledáte.