Toto je archivní kopie již nefunkčního fóra LucidniSneni.cz, pouze pro čtení. Více informací zde.

DEILD technika

Diskuze o zlepšení snové paměti, způsobech navození lucidních snů a jednotlivých metodách a technikách (RC, DILD, WBTB, WILD...).
Uživatelský avatar
Refly
Administrátor
Příspěvky: 459
Registrován: pon 13. črc 2015 10:16:41
Počet lucidních snů: 24
Kontaktovat uživatele:

DEILD technika

  • >

Příspěvekod Refly » sob 28. říj 2017 14:45:14

DEILD technika se nám tady taky rozlézá po všech možných tématech, takže si myslím, že by si zasloužila už vlastní (obecné) téma. :)

Ve zkratce je to technika, kdy se člověk snaží po probuzení ze snu bez pohybu a otevření očí rychle znovu usnout, ale tentokrát již s přenesením vědomí do snu a tedy získání LD.

Dobře ji také popisuje Michael Raduga ve své knize Cesty mimo tělo, i když tam je mírně upravená (ale princip zůstal stejný). Trochu se o tom diskutovalo již v tématu Oddělení se od těla.


Jinak za sebe - dnes se mi opravdu dobře spadlo. Spal jsem až do 10:30, měl jsem trošku spánkový deficit z minulých dní. Mezi 8:00 a 10:30 jsem se několikrát krátce vzbudil, ale pokaždé jsem se hodně pohnul a otevřel jsem oči. Takže DEILD technika dneska nemohla moc fungovat, i když jsem to stejně zkoušel.

U mě je zatím hlavní cíl naučit se po probuzení nechat zavřené oči, nepohnout se a začít okamžitě (reflexně) dělat DEILD techniku. Spoustu rad k tomu má právě Michael Raduga ve své knize. :)

Zpět na „Metody & Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mhi a 0 hostů