Toto je archivní kopie již nefunkčního fóra LucidniSneni.cz, pouze pro čtení. Více informací zde.

Přenášení snu do reality

Obecná diskuze o luciditě a lucidních snech.
Stuart
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. srp 2016 12:12:29
Počet lucidních snů: 1
Kontaktovat uživatele:

Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Stuart » úte 30. srp 2016 12:19:59

Ahoj,

Předem se omlouvám jestli to nemá nic společného s LD, ale stávají se mi opravdu zvláštní věci a potřeboval bych poradit.
Nastíním situaci. . . S přítelkyní spíme tak že já mám ruku pod jejim krkem a ona spí na mé hrudi a já jakoby na zádech, měl jsem sen ve kterém jsem byl vyprovokován svým bratrem, a jelikož já si rád zkouším ve snech co bych v realitě nikdy neudělal. Tak jsem ho chytil pod krkem. Jenže v tu chvíli jsem se probudil a tou rukou na které přitelkyně ležela jsem jí přitiskl ke krku a škrtil ve své podstatě jí. Ale já ji miluji a podvědomě k ní necítím žádnou zášť ani nic, s rukou na srdci říkám že mě neštve. Nevím proč se to stalo a jsem z toho vyděšen nemá někdo podobné zkušenosti? Popř. nevíte někdo o co se jedná? Ještě doplňující informace, opravdu se jednalo o sen který začal a měl příběh kterej sem snil nebyl jsem v polospánku koukal jsem se na hodiny a spali jsme už 4 hodiny. Prosím kohokoliv opravdu jsem vyděšen.
Naposledy upravil(a) Refly dne úte 30. srp 2016 17:55:44, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přejmenování topicu

Uživatelský avatar
Yogger
Příspěvky: 106
Registrován: pát 24. črc 2015 21:47:22
Počet lucidních snů: 30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Yogger » stř 31. srp 2016 16:01:47

Ahoj,

mě se něco podobného kdysi stalo. Zdál se mi sen, že se hádám s jedním kolegou z tehdejší práce a neudržel jsem nervi, napřáhl jsem se chtěl jsem nu jednu napálit pěstí. Pěst letěla do předu, já sem pomalu otevíral oči a přítelkyně se naštěstí zrovna probudila a ránu vykryla.

Taky jsem se tehdy cítil hrozně. Jednou se mi taky stalo, že jsem ji kopal, ale opět mě okamžitě probudila. Víc incidentů jsme už neměli a to jsem spolu už jedenáct let. :-) Možná máme štěstí, že má žena lehkej spánek a při mejch občasnejch útocích se vzbudí.

Jak je na to tvoje přítelkyně, má tvrdej nebo lehkej spánek?
DREAM LUCIDLY, LIVE LUCIDLY

Uživatelský avatar
Refly
Administrátor
Příspěvky: 459
Registrován: pon 13. črc 2015 10:16:41
Počet lucidních snů: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Refly » stř 31. srp 2016 17:09:08

Já jsem zase slyšel od příbuzných, jak dal partner partnerce málem pěstí do obličeje. Zdálo se mu jak na zemi s někým zápasí a chtěl mu dát pěstí a tak dal pěstí do polštáře vedle hlavy partnerky...

Takže se to prostě asi stává. :)

Stuart
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. srp 2016 12:12:29
Počet lucidních snů: 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Stuart » čtv 01. zář 2016 9:46:04

Tak ještě že tak fakt jsem toho měl strach :D děkuji vám.

Yogger píše:Jak je na to tvoje přítelkyně, má tvrdej nebo lehkej spánek?

A moje přítelkyně má lehký spánek okamžitě co jsem jí začal tlačit ruku na krk se probudila a probudila i mě. I když já jsem viděl jakoby svého bratra začal jsem ve snu svírat jeho krk a v tu chvíli jsem cítil jak ho svírám i v realitě a začal se probouzet a ona mě jen probrala.
Naposledy upravil(a) Stuart dne čtv 01. zář 2016 12:58:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Yogger
Příspěvky: 106
Registrován: pát 24. črc 2015 21:47:22
Počet lucidních snů: 30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Yogger » pát 02. zář 2016 21:04:14

Když má lehkej spánek, tak je to fajn . Pokud se Ti podobný věci dřív nestávaly, tak si myslím, že se to už ani nemuselo opakovat. :-)
DREAM LUCIDLY, LIVE LUCIDLY

Uživatelský avatar
Refly
Administrátor
Příspěvky: 459
Registrován: pon 13. črc 2015 10:16:41
Počet lucidních snů: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Refly » pát 02. zář 2016 22:37:15

Shodou okolností jsem se na toto téma bavil s kolegou v práci a ten říkal, že už jich od něj bohužel manželka taky pár "schytala"... Takže se to asi děje častěji, než myslíme... :D

Uživatelský avatar
Lelkoun Soví
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. led 2018 0:20:33
Počet lucidních snů: 236
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Lelkoun Soví » čtv 25. led 2018 1:20:27

Tak mně se nedávno spíš přenesla realita do snu. Ten tedy nebyl lucidní, ale pro zajímavost: Ve snu jsem se jakože vzbudila a chystala se do práce. Necitila jsem se moc dobře a přemýšlela jsem, jestli si nezajdu k lékaři. Říkala jsem to příteli, který vstával se mnou, a při tom jsem jsem zjistila, že mám vážné problémy s vyslovováním - jako bych měla půlku obličeje ochrnutou. Přítel se na mě zrhrozeně zadíval a řekl, "Jen si tam zajdi, dyť se podívej, jak vypadáš!". Tak jsem se tedy podívala do zrcadla. S úlekem jsem zjistila, že jsem se proměnila ve Václava Klause mladšího. To mě okamžitě vzbudilo a já zjistila, že spím na zádech s rukou přehozenou přes obličej a že její váha mi táhne tvář k jedné straně. Hodně nepříjemné...

Uživatelský avatar
Refly
Administrátor
Příspěvky: 459
Registrován: pon 13. črc 2015 10:16:41
Počet lucidních snů: 24
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Refly » čtv 25. led 2018 8:20:12

Takže jinými slovy - krásná ukázka falešného probuzení? :)

Uživatelský avatar
Lelkoun Soví
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. led 2018 0:20:33
Počet lucidních snů: 236
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenášení snu do reality

  • >

Příspěvekod Lelkoun Soví » čtv 25. led 2018 14:12:06

To vlastně ani ne, protože jsem se ve snu vzbudila v úplně jiné ložnici a jiném bytě (naštěstí ale se stejným přítelem, i když si myslím, že změnu bych v tomto snu asi nezaznamenala). Prostě to byla snová situace se vším všudy, odehrávající se náhodou ráno.
Naposledy upravil(a) Refly dne čtv 25. led 2018 17:08:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Viz https://www.lucidnisneni.cz/forum/rules#citace


Zpět na „Obecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mhi a 0 hostů