Toto je archivní kopie již nefunkčního fóra LucidniSneni.cz, pouze pro čtení. Více informací zde.

Jak na létání?

Diskuze, tipy a triky pro pokročilé ovládání lucidních snů (prodložení, přivolání postav, změna scény, létání...).
Uživatelský avatar
Yogger
Příspěvky: 106
Registrován: pát 24. črc 2015 21:47:22
Počet lucidních snů: 30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak na létání?

  • >

Příspěvekod Yogger » ned 20. zář 2015 11:54:06

Létání je asi nejoblíbenější aktivita v LD vůbec.

1. Výskok
Sám si pamatuju, jak jsem se to někdy na prvním stupni zš naučil. Pravidelně jsem tehdy běhal z kopce a v tom běhu jsem vyskakoval.
S každým dalším pokusem jsem letěl dál a dál, až jsem nakonec vzlétl úplně. To samé se mi ve snech stávalo i na bazéně. S kamarády jsme se hecovali kdo skočí nejdál. Mělo to vlastně velmi podobný scénář. Nejdřív jsem skočil dva metry, pak tři, pět a nakonec jsem přeskočil celý bazén. :-) Pokud bych tehdy věděl něco o LD, bylo by to docela dobré snové znamení :-)

2. Plavání
Další technikou je plavání. Když jsem moc nevěděl, jak se ve vzduchu pohybovat (neznal jsem ještě Supermana) zkoušel jsem po výskoku plavat
kraul nebo prsa a sice to bylo docela pomalé, ale létat se tak dalo. :)

3. Superman
Superman je absolutně jednoduchý a zná ho asi každý. Stačí dát ruce nahoru a představit si, že jste superman. ;-)
Plavání je třeba ideální pro vyhlídkový let, resp. když se chcete kochat krajinou. Superman je podle mě zase ideální pro rychlý let.
Nedávno jsem se snažil poprvé nesoustředit na krajinu pode mnou, ale na cíl kam letím. Použil jsem Supermana a byl to snad nejrychlejší
let, co jsem kdy zažil. Doporučuju. :-)

Znáte nějaký jiný způsob létání? Sem s ním!
DREAM LUCIDLY, LIVE LUCIDLY

twilightspr
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. lis 2015 21:50:40
Počet lucidních snů: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na létání?

  • >

Příspěvekod twilightspr » pon 09. lis 2015 22:15:52

Taky s létáním mám zkušenosti a to co si sem napsal mi pomohlo si uvědomit v čem dělám chybu moc dk. :D A i když sem byla za vládkini vzduchu Jessicu z Gormitů :lol: tak mi létat moc dobře nešlo ani s Twilight Sparkle ne , ale ta taky není žádný hvězdný letec XD a když sem měla naposledy sen o létání a mohla sem to ovládat tak když sem si říkala leť , leť , ale jakmile mi myšlenka unikla tak sem padala k zemi a až sem dopadla tak sem se raděju vzvudila :lol: ( nechtěla sem se totiž sežrat divou zvěří ) :-D

Uživatelský avatar
Yogger
Příspěvky: 106
Registrován: pát 24. črc 2015 21:47:22
Počet lucidních snů: 30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na létání?

  • >

Příspěvekod Yogger » stř 11. lis 2015 17:54:56

twilightspr píše:Taky s létáním mám zkušenosti a to co si sem napsal mi pomohlo si uvědomit v čem dělám chybu moc dk. :D

Rádo se stalo, hlavně potom napiš jak si byla úspěšná. ;-)

twilightspr píše: a když sem měla naposledy sen o létání a mohla sem to ovládat tak když sem si říkala leť , leť , ale jakmile mi myšlenka unikla tak sem padala k zemi

To je typický, stává se mi to taky dost často. :( Jak už jsem psal, jedinej způsob jak to překonat (alespoň pro mě)je superman a dívat se přímo pouze tam kam letíš a neuhýbat pohledem. :-)
DREAM LUCIDLY, LIVE LUCIDLY


Zpět na „Ovládání lucidních snů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: mhi a 0 hostů